Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzetelność lle24

Utworzony przez con drebseq, 15 marca 2013 r. o 14:42
Pytania bez odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj Ci nie odpowiedzą, co najwyżej tylko zareklamują w linku swoje blogi, nic więcej. Przynajmniej Bartol ma odwagę dyskutować w przeciwieństwie do radnych F i P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku czy możesz wznieść się na wyższy poziom kreatywności? jedyne co potrafisz to powielanie dyskusji zapoczątkowanych przez bartola. Uwierz że są poziomy ponad rozporek szefa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uwierz że są poziomy ponad rozporek szefa.
Piszesz z własnego doświadczenia?Urzekła mnie Twoja historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyznaj się że zawartości używasz jako rurki z tlenem. Bez tego ani rusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałbym wiedzieć kto prowadzi tą stronę ? Nie ma stopki są tylko odnośniki do blogów radnych. To oni są autorami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnik jest też do forum dziennika wschodniego. Dla ciebie to też znaczy, że dziennik jest współautorem? Chłopie bój się Boga !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czereśniak okoliczny i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja chciałbym wiedzieć kto prowadzi tą stronę ? Nie ma stopki są tylko odnośniki do blogów radnych. To oni są autorami ?
w dziale kontakt masz masz nawet telefon, ale widać że jesteś za głupi aby go znaleźć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciał błysnąć i znowu wtopa. Myślą codziennie od 7 do 15 jak tu ugryźć, jak tu skompromitować radnych lub Bartola i znowu porażka. Myślcie dalej na Pl. Kościuszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z innego wątku ale bych najlepsze podsumowanie leczna24:
Gość napisał:
akurat dzisiaj dał już pokaz pseudo dziennikarstwa tutaj artykuł z 26 marca z Lubartów24.pl http://s4.ifotos.pl/img/lubartjpg_nrnexse.jpg a tutaj ten sam artykuł z dzisiejszego dnia na Leczna24 http://s4.ifotos.pl/img/leczjpg_nrnexqa.jpg no ale zdjęcie chociaż wymienił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej no właśnie kto prowadzi ten portal. Nie ma danych kontaktowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie Kłamczyński.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w dziale kontakt masz masz nawet telefon, ale widać że jesteś za głupi aby go znaleźć
Kuczyński musiał odbić piłeczkę ale nie przeczytał kilku postów wstecz. Jakie to normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie podczas sesji siedział autor wpisu pan Łukasz Siegieda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba nie myślisz, że na sesji był. Od tego ma swoich " informatorów " radnego P i F Ot to ironia, że najwięcej udziela się w sprawach Łęcznej ten, który nawet na sesjach nie przebywa, mało tego, w Łęcznej nie mieszka. Toć lokalny patriota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsze jest to że człowiek który na sesjach skrzętnie wszystko notuje, nie wiedział kto jak głosował. A może to było celowe. Pan kazał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzętnie to notują i nagrywają pan Pawlak i Fijałkowski. Autor wpisów nigdy nie pokusił się o obecność na sesji którą opisuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej nie być na sesji a pisać prawdę i dać możliwość mieszkańcom by się czegoś mogli dowiedzieć niż siedzieć i notować w zeszyciku a potem kłamać na urzadmiejski24.pl. Ja dzięki Bartolowi wiem jak głosuje mój radny i czekam żeby go spotkać to zapytam dlaczego zapłace tyle za śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Mariuszu jaką prawdę? Skoro gość nie uczestniczy w sesjach a jedynie przepisuje to co mu koledzy powiedzą to jaka tu prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...